KONST / Litografier / Färglitografi 14632220
nr 1463 2220
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 114/220, daterad 1980. Färglitografi. Bladets mått: 78x56cm, yttermått inklusive ram: 86x63cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:49:40
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
25 apr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe